Niepowtarzalna przestrzeń mieszkalna na wynajem

Marzysz o luksusowym mieszkaniu lub apartamencie z duszą? Szukasz miejscówki dla siebie na dłużej, czy rozglądasz się za czymś na wynajem krótkoterminowy? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wynajmu na Pompach!

 

Lokalizacja tuż przy parku, który przez cały rok kusi możliwością spaceru i pięknym widokiem, to gratka dla wszystkich, którzy lubią zieleń, ale nie lubią rezygnować z udogodnień, jakie daje położenie w dobrze skomunikowanej części miasta. A prestiżowy adres, który zrobi wrażenie na Twoich znajomych, to tylko wisienka na torcie, jakim jest stylowo urządzone pod klucz mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się.  

Wygodne apartamenty i mieszkania na wynajem w ścisłym centrum Leszna

Tu możesz wybierać spośród przestronnych mieszkań o funkcjonalnych układach, zaprojektowanych z najwyższą troską o detal. Przekonasz się, że takie apartamenty da się urządzić na wiele różnych sposobów, dopasowując mieszkania do indywidualnego gustu i preferencji. 

 

Loftowy styl: nie do pomylenia z żadnym innym

Stylem, który z oczywistych względów pasować będzie tutaj najlepiej, i którym mocno inspirował się również prof. Jan Sikora, odpowiedzialny za projekty wnętrz apartamentów, jest styl industrialny, nazywany czasem także loftowym lub przemysłowym. Ta charakterystyczna estetyka powstała z fascynacji wnętrzami dawnych fabryk z powodów, których chyba nie musimy tłumaczyć, wyśmienicie sprawdzi się w mieszkaniach, które rzeczywiście znajdują się na terenie inwestycji będącej niegdyś fabryką, i to powstałą w połowie XVIII wieku. Mieszkania urządzone w tym stylu mają zazwyczaj wysokie sufity, najczęściej także ściany z odkrytą cegłą oraz instalacje, które nie tylko nie są ukryte (w części lub w całości), ale wręcz dumnie obnażone i wyeksponowane jako element dekoracyjny. Dominują w nich kontrasty, te kolorystyczne i nie tylko: na tle białych ścian wyraźnie odcinają się czarne półki w magazynowym stylu, betonowa posadzka pokryta jest miękkim puszystym dywanem, goła żarówka zwisa z sufitu na kablu, oświetlając barwny plakat lub abstrakcyjny obraz. Przestrzeń takiego mieszkania podporządkowana jest funkcjonalności, nawet jeżeli jest to luksusowy apartament: nie ma tu miejsca na obszerne kolekcje, bibeloty czy w ogóle jakiekolwiek nagromadzenie przedmiotów pozbawionych ściśle określonej roli. Mile widziane w takich apartamentach są różnego rodzaju nawiązania do przemysłu, i to najlepiej jego dawnej, nieco uromantycznionej wersji: metalowe elementy, kable, koła zębate, śruby.  

Apartamenty w Loftach na Pompach: sensacja na leszczyńskim rynku mieszkaniowym

Mieszkania w Loftach na Pompach przyciągają uwagę nie tylko nietuzinkową historią tego miejsca, lecz także komfortowymi i starannie zaprojektowanymi rozkładami pomieszczeń oraz lokalizacją, z której można być dumnym. Wszystko to sprawia, że stanowią one jedną z najbardziej atrakcyjnych inwestycji na rynku pierwotnym w Lesznie. 

 

Apartamenty na wynajem

Poszukujesz stylowej siedziby na dłuższy czas? Chcesz mieszkać w samym sercu Leszna, tuż przy licznych kawiarniach, restauracjach i sklepach, nieopodal ratusza i parku? Mieć wszędzie blisko? A może przyjeżdżasz do Leszna na kilka dni i zależy Ci na komfortowym pobycie w centrum miasta? Tutaj znajdziesz wygodne i starannie urządzone miejsce dla siebie. Zapytaj o naszą ofertę najmu apartamentów już dziś!