Gdzie dobry adres dla biznesu spotyka świetny styl

Stylowe biuro, czy lokal użytkowy to coś, co doceni każda firma, której zależy na tym, by przekazywać swoim klientom i kontrahentom odpowiednio prestiżowy wizerunek marki. Komfortowe powierzchnie usługowe, nie tylko wyposażone w niezbędne udogodnienia, lecz także świetnie zlokalizowane i, co istotne, przygotowane z najwyższą dbałością o estetykę, to ważny filar sukcesu firmy.

 

Zastanawiasz się, kto będzie Twoim sąsiadem? Obecnie wynajęte zostały przestrzenie z przeznaczeniem na restaurację, sklep spożywczy popularnej sieci, mikrobiura oraz salon fryzjersko-kosmetyczny. 

 

Na terenie inwestycji przewidzieliśmy miejsca postojowe zarówno w parkingu podziemnym, jak i pomiędzy budynkami.

Prestiżowe powierzchnie usługowe w centrum Leszna

Bez względu na to, czy planujesz rozpocząć działalność luksusowego salonu kosmetycznego, restauracji z aspiracjami, by stać się najmodniejszą miejscówką w mieście, butik nowej marki odzieżowej czy kancelarię adwokacką, potrzebne są Ci powierzchnie usługowe, które będą starannie dopasowane do Twoich wymagań i aspiracji. 

Lokale usługowe w loftowym stylu
Deweloper ICC Real Estate wziął na siebie zadanie rewitalizacji starej fabryki pomp w Lesznie – z myślą o stworzeniu tam kompleksu łączącego na jednej przestrzeni luksusowe apartamenty, przestrzenie biurowe oraz lokale usługowe. Całość ma stworzyć spójną estetycznie, funkcjonalną strefę, która będzie miejscem życia, pracy i wypoczynku: jedyne tego rodzaju miejsce w Lesznie. 

Przestrzenie na lokale usługowe i biura przewidziane zostały w kilku różnych budynkach Loftów na Pompach. Warto zaznaczyć, że niektóre z nich mogą, w zależności od potrzeb i preferencji naszych klientów, zostać zaadaptowane zarówno na powierzchnię usługową, jak i na apartament: dzięki temu poszerza się wachlarz dostępnych miejsc. A to z kolei sprawia, że możesz łatwiej dopasować lokal do swojej wizji, dobierając zarówno styl budynku, jak i jego otoczenie, dokładnie według swoich preferencji.    

Zainwestuj w centrum Leszna

Dlaczego warto umieścić siedzibę firmy na terenie Loftów na Pompach? Fantastyczna lokalizacja to powód co najmniej równie dobry, jak wyrazisty styl tej inwestycji! Położenie nieopodal ścisłego centrum Leszna, a zarazem tuż przy niedawno odnowionym, zapraszającym do spacerów (i gwarantującym piękny zielony widok z okien) parku gwarantuje nie tylko przyjemne dni w pracy, ale też łatwe i szybkie dojazdy. 

Dobrze skomunikowana siedziba to coś, co docenią nie tylko osoby pracujące w lokalach usługowych na terenie Loftów, lecz także ich klienci i kontrahenci. Lofty na Pompach i uatrakcyjnią tę część miasta, i ją ożywią, a z czasem – w co wierzymy – staną się ważnym punktem spotkań mieszkańców i mieszkanek Leszna. Stanie się tak zarówno ze względu na znajdujące się tam lokale usługowe, jak i na przewidzianą na terenie inwestycji strefę gastronomiczną, która będzie przyciągać nie tylko spragnionych lunchu i obiadu pracowników biur położonych na terenie Loftów, lecz także mieszkańców okolicy. Rozwojowy, dynamiczny charakter Loftów na Pompach to coś, co sprawia, że wynajem lub zakup lokalu usługowego na ich terenie to dobra inwestycja w przyszłość przedsiębiorstwa. 

ICC RE: deweloper, który rozumie potrzeby firm
Firma ICC Real Estate ma długą historię budowy i rewitalizacji lokali usługowych. Działamy przede wszystkim w Lesznie, dlatego dobrze znamy to miasto, jego mieszkańców, ich potrzeby i potrzeby firm, które świadczą dla nich usługi. Lokale usługowe w Loftach na Pompach przygotowaliśmy, wykorzystując naszą wiedzę na temat tej okolicy i doświadczenie w przygotowywaniu powierzchni, które komfort łączą z funkcjonalnością.