Lofty
i apartamenty

15 lokali o metrażach
od 0 m2 do 96.1 m2
Kamienica
W sprzedaży
3 lokali o metrażach
od 147.1 m2 do 166.8 m2
Willa
na wynajem
12 lokali o metrażach
od 32.1 m2 do 133.2 m2
Lofty Słowackiego
W sprzedaży
Miejsca postojowe dla lokatorów i firm zarówno w parkingu podziemnym, jak i pomiędzy budynkami.
Parking i garaż
Na wynajem
Dwupoziomowy loft z antresolą.
Wzorcowy loft "Kuźnia"
Projekt w przygotowaniu.
Lofty Hannacha

Loftowe love: mieszkaj w stylu loft

Lofty na Pompach mają w sobie wszystko to, za co ceni się poprzemysłowe budynki: otwarte plany, bardzo dużo przestrzeni, wysokie sufity, ceglane mury. Wszystkie te atrybuty zostaną wykorzystane, by stworzyć niepowtarzalną przestrzeń mieszkalną, która nie tylko wygląda fantastycznie, ale też zapewnia komfort na najwyższym poziomie. 

Wygodne apartamenty na sprzedaż w ścisłym centrum Leszna

Tu możesz wybierać spośród przestronnych mieszkań o funkcjonalnych układach, zaprojektowanych z najwyższą troską o detal. Przekonasz się, że takie apartamenty da się urządzić na wiele różnych sposobów, dopasowując mieszkania do indywidualnego gustu i preferencji. 

 

Loftowy styl: nie do pomylenia z żadnym innym

Stylem, który z oczywistych względów pasować będzie tutaj najlepiej, i którym mocno inspirował się również prof. Jan Sikora, odpowiedzialny za projekty wnętrz apartamentów, jest styl industrialny, nazywany czasem także loftowym lub przemysłowym. Ta charakterystyczna estetyka powstała z fascynacji wnętrzami dawnych fabryk z powodów, których chyba nie musimy tłumaczyć, wyśmienicie sprawdzi się w mieszkaniach, które rzeczywiście znajdują się na terenie inwestycji będącej niegdyś fabryką, i to powstałą w połowie XVIII wieku. Mieszkania urządzone w tym stylu mają zazwyczaj wysokie sufity, najczęściej także ściany z odkrytą cegłą oraz instalacje, które nie tylko nie są ukryte (w części lub w całości), ale wręcz dumnie obnażone i wyeksponowane jako element dekoracyjny. Dominują w nich kontrasty, te kolorystyczne i nie tylko: na tle białych ścian wyraźnie odcinają się czarne półki w magazynowym stylu, betonowa posadzka pokryta jest miękkim puszystym dywanem, goła żarówka zwisa z sufitu na kablu, oświetlając barwny plakat lub abstrakcyjny obraz. Przestrzeń takiego mieszkania podporządkowana jest funkcjonalności, nawet jeżeli jest to luksusowy apartament: nie ma tu miejsca na obszerne kolekcje, bibeloty czy w ogóle jakiekolwiek nagromadzenie przedmiotów pozbawionych ściśle określonej roli. Mile widziane w takich apartamentach są różnego rodzaju nawiązania do przemysłu, i to najlepiej jego dawnej, nieco uromantycznionej wersji: metalowe elementy, kable, koła zębate, śruby.  

Apartamenty w Loftach na Pompach: sensacja na leszczyńskim rynku pierwotnym

Loftowe apartamenty kupione na rynku pierwotnym to inwestycja, która ma dużą szansę zwrócić się korzystniej niż inne. Kupno mieszkania w tej części Leszna to dobry pomysł zarówno dla osób, które poszukują stylowego miejsca do życia – takiego, którego będą im zazdrościć znajomi – jak i dla inwestorów poszukujących dodatkowego źródła dochodu pasywnego i przeglądających rynek pierwotny, by upolować mieszkania, które można najkorzystniej wynająć. 

Mieszkania w Loftach na Pompach przyciągają uwagę nie tylko nietuzinkową historią tego miejsca, lecz także komfortowymi i starannie zaprojektowanymi rozkładami pomieszczeń oraz lokalizacją, z której można być dumnym. Wszystko to sprawia, że stanowią one jedną z najbardziej atrakcyjnych inwestycji na rynku pierwotnym w Lesznie. 

 

Apartamenty na wynajem

Poszukujesz stylowej siedziby na dłuższy czas? Chcesz mieszkać w samym sercu Leszna, tuż przy licznych kawiarniach, restauracjach i sklepach, nieopodal ratusza i parku? Mieć wszędzie blisko? A może przyjeżdżasz do Leszna na kilka dni i zależy Ci na komfortowym pobycie w centrum miasta? Tutaj znajdziesz wygodne i starannie urządzone miejsce dla siebie. Zapytaj o naszą ofertę najmu apartamentów już dziś!