O Spółce ICC Real Estate

Służyć lokalnej społeczności, biorąc to, co zaniedbane, zapomniane i nieprzydatne – i tworząc z tego coś wyjątkowego. Wprowadzać życie i energię tam, gdzie ich nie było. Pomagać, wspierać, odnawiać. Wszystkie te idee

i cele od samego początku przyświecały założonej przez Michała Biegajskiego firmie ICC Real Estate. 

 

Warto wspomnieć, że nasze obiekty są laureatami licznych nagród - m.in. Lidera Rewitalizacji Miasta Leszna. Spośród realizacji w dorobku ICC Real Estate, obejmujących inwestycje zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne, na wzmiankę zasługują między innymi te realizacje poniżej. 

Wybrane realizacje

Arkadia Leszno

Pasaż handlowo-usługowy położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Leszna.

 

Charakterystyczny bryła budynku przyciąga wzrok i skłania przechodniów do zajrzenia do środka. Doskonała lokalizacja jest jednym z największych atutów tej nieruchomości. Doceniły to lokalne i sieciowe firmy, które zdecydowały się otworzyć tutaj swoje lokale. Należą do nich między innymi pierogarnia, żłobek, salon aparatów słuchowych oraz pub. Arkadia jest wizytówką i wyrazistym początkiem ciągu handlowego prowadzącego z ul. Wróblewskiego do Rynku.

Minicentrum

Położona w samym centrum Leszna nowoczesna przestrzeń handlowo-usługowa stworzona z myślą o firmach, którym zależy na estetyce oraz dobrej lokalizacji.

 

Firmy, które zdecydowały się na przeniesienie tutaj swoich lokali, oszczędzają czas swój i swoich klientów. Zarówno do urzędu, jak i do ulubionej restauracji, a przede wszystkim do ścisłego centrum miasta, można stąd szybko dotrzeć spacerem lub w razie potrzeby dojechać samochodem. Kierowcy doceniają własny parking na terenie Minicentrum, a wszyscy najemcy biur –  ekologiczny i nowoczesny budynek oraz to, że wszystkie lokale są od razu przygotowane na nadejście pracowników oraz tanie w eksploatacji. 

Apartamenty Leszno

Odsprzedana zewnętrznemu inwestorowi inwestycja złożona z odnowionych i stylowo wyposażonych mieszkań na wynajem.

 

Wielką zaletą Apartamentów jest ich doskonała lokalizacja: hotel znajduje się w samym centrum miasta, bardzo blisko wszystkich jego atrakcji, co zachęca do zwiedzania i aktywności. Obiekt słynie w okolicy z pysznych śniadań i popularności wśród klientów biznesowych, którzy cenią sobie dostęp do wysokiej jakości łącza Wi-Fi, miejsca parkingowe oraz inne udogodnienia oferowane przez aparthotel.

Apart Hotel

Luksusowy aparthotel w centrum Gostynia: kompleks wygodnych, w pełni wyposażonych pokoi mieszczących się w nowym budynku.

 

Zlokalizowany zaledwie 14 minut od Dworca Głównego w Gostyniu, Aparthotel Gostyń to idealne miejsce zarówno dla turystów pragnących poznać uroki Wielkopolski, jak i dla gości biznesowych podróżujących w interesach. Tylko 60 metrów do Rynku Głównego Miasta oraz starannie przygotowana, różnorodna oferta sprawiają, że miejsce to cieszy się dużym powodzeniem. Stylowe pokoje i apartamenty, zapewniają optymalny komfort pobytu: i tego najkrótszego, i dłuższego.

Więzienna 12

Urządzone z dużą troską o detale, jasne i przestronne mieszkania na wynajem położone nieopodal ścisłego centrum Leszna.

 

Te lokale na wynajem to prawdziwa gratka dla osób, którym zależy na codziennym komforcie. Doskonale położone w samym centrum Leszna, ze wszystkimi jego restauracjami, kawiarniami

i sklepami, a przy tym starannie i funkcjonalnie urządzone, apartamenty przy ul. Więziennej 12 gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. W kamienicy znajduje się łącznie 11 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, nowocześnie urządzonych,

w pełni umeblowanych i wyposażonych. 

Zapytania ofertowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zapytaniami ofertowymi na dostawy.