Odnawiamy centrum Leszna

Przywrócić blask perle industrialnej architektury Leszna

Licząca sobie już dobrze ponad sto lat fabryka pomp w Lesznie po długim okresie prosperity zakończyła działalność – i leżała odłogiem, zaniedbana i zapomniana. Był to przykry widok, ponieważ lokalizacja fabryki, czyli ścisłe centrum Leszna, ul. Narutowicza, okolica dużego pięknego parku, licznych sklepów i lokali usługowych, aż się prosi, by stworzyć tutaj coś, co będzie służyło lokalnej społeczności i doda uroku okolicy. 

 

Lofty na Pompach mogą poszczycić się wyjątkowo atrakcyjnym sąsiedztwem. Tuż obok części budynków naszych inwestycji budowlanych znajduje się duży park, w który niedawno Leszno zainwestowało spore środki, dzięki czemu obecnie wygląda okazalej i bujniej niż kiedykolwiek. Okna z widokiem na park i zarazem położenie w ścisłym centrum to niewątpliwa zaleta Loftów: trudno o zieleńszą, a jednocześnie lepiej skomunikowaną i komfortową okolicę. Poranki i wieczory umila tu śpiew ptaków, a każda pora roku przynosi inne barwy parkowych drzew. Parkowa okolica to gwarancja ciszy i spokoju, a przede wszystkim – pewność, że zaczerpnięcie odrobiny świeżego powietrza, romantyczny piknik czy po prostu spacer dla relaksu będą możliwe w każdej chwili. 

 

W sąsiedztwie Loftów znajdują się liczne ważne punkty Leszna. Od ratusza poprzez kawiarnie aż po liczne sklepy i lokale usługowe łatwo tutaj znaleźć wszystko, co może być potrzebne na co dzień i na wyjątkowe okazje. Z pewnością docenią to i ci, którzy zdecydują się tutaj zamieszkać, i ci, którzy przeniosą tutaj lokal swojej firmy.