Aktualności

02.03.2021

Lofty na Pompach to bez wątpienia najbardziej ekscytująca leszczyńska inwestycja mieszkaniowa ostatnich lat. Niesłabnące zainteresowanie mediów i informacje podawane z ust do ust na mieście i w internecie sprawiają, że otrzymujemy liczne pytania o projekt. Dziś odpowiemy na najbardziej ogólne z nich, które można by streścić w dwóch słowach: dlaczego warto?

Po pierwsze: wyjątkowy projekt rewitalizacji

Nad stworzeniem projektu rewitalizacji i rozbudowy dawnej fabryki pomp w Lesznie czuwa pracownia prof. Jana Sikory, laureata licznych nagród polskich i międzynarodowych, oraz biuro projektowe ArchiTeka. Z połączonych sił tych dwóch utalentowanych zespołów powstała innowacyjna koncepcja, która odznacza się zarówno szacunkiem dla historii i przestrzeni fabryki jak i dbałością o funkcjonalność oraz komfort przyszłych mieszkańców. Wysokie sufity, zabytkowe duże okna oraz przestronne wnętrza podkreślają postindustrialny charakter obiektu.

 

Po drugie: lokalizacja nie do pobicia

Lofty nie tylko położone są w ścisłym centrum Leszna, dosłownie 5 minut od rynku miasta, lecz także znajdują się tuż obok odnowionego parku, na który zresztą wychodzi część okien inwestycji. Nieopodal znajduje się bezpieczna, prestiżowa dzielnica willowa. Wszystko to składa się na cudownie spokojne, kojące otoczenie, gwarantujące wszystkie niezbędne codzienne wygody.

 

Po trzecie: udogodnienia dla właścicieli aut

Dobra lokalizacja to łatwe dojazdy – ale co najmniej równie istotne jest dostępne miejsce parkingowe! Na terenie Loftów zaprojektowany jest parking zarówno podziemny, jak i nadziemny, a także garaże do wynajęcia dla lokatorów. Inwestycja znajduje się nieopodal drogi szybkiego ruchu, co ułatwia komunikację także pomiędzy miastami.

 

Po czwarte: bezpieczeństwo, ład i porządek

Spokojna okolica to… mało wrażeń, tych z gatunku niepożądanych. I o to chodzi! O dodatkowe bezpieczeństwo zadbaliśmy, przewidując na terenie obiektu instalację systemów kontroli dostępu oraz monitoringu, a także zamawiając serwis części wspólnych.

 

BONUS: nie warto czekać!

Prace nad Loftami już trwają, dzięki czemu możemy przewidywać, że pierwszy budynek – Lofty Słowackiego – będzie gotowy już za nieco ponad rok, w połowie 2022 r. Lepiej więc nie zwlekać z decyzją o zakupie zbyt długo…